کار با دولت ها

پنجشنبه 6 دی 1397
9:32
killelricss

علاقه مندان به طبیعت که از تعطیلات جگوار می گذرند، از جمله چندین ممتاز هستند که فرصت دیدن گربه های مبهم و بسیار ناپایدار در زیستگاه طبیعی خود را می دهند. شرکت های تعطیلات Jaguar در تالاب وسیع و متنوع تالاب های گرمسیری Pantanal برزیل از طریق یک منطقه که به جمعیت نسبتا متراکم گربه بزرگ می رود، سفر می کنند. در حالی که شرکت های طبیعت مسافرت با حیوانات وحشی از آمریکای جنوبی بیشتر در معرض دید عموم قرار می گیرند، بسیاری از صحنه های بسیاری وجود دارد که مردم از آن آگاه نیستند. بدون تعهد و نوآوری تعدادی از سازمان های حفاظتی با مشخصات بالا، بسیاری از گونه های دیگر حیوانات در معرض خطر برای همیشه از بین می روند - از جمله Panthera ONCA با شکوه.
توجه ویژه ای به حفاظت WCS (انجمن حفاظت از حیات وحش) یک سازمان بین المللی است که برای حفاظت از اقوام وحشی باقی مانده جهان است. با تمرکز بر 15 ناحیه کلیدی (که مجموعا 50 درصد از تنوع زیستی جهان را تشکیل می دهند)، هدف سازمان این است که از حیات گیاهان و حیوانات این مناطق بیابانی محافظت شود تا بقای برخی از گونه های خطرناک ترین سیاره را حفظ کند. برای دوستداران حیات وحش که در تعطیلات جگوار شرکت می کنند، یادگیری بیشتر در مورد کار WCS در سراسر هشت مناظر وحشی در آمریکای جنوبی ارائه می دهد بینش هایی از اهمیت برنامه های حفاظتی برای حفظ زیستگاه بسیار کاهش گربه بزرگ. WCS به کمک "هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که جمعیت های سالم در سراسر تنوع زیستگاه ها در این دام بزرگ گربه وجود دارد." جمعیت Jaguars وحشی شامل محدوده خانه در سراسر مرکزی، جنوب و مناطق آمریکای شمالی است. گربه های بزرگ به عنوان یک شکارچی اره، سرگردان و شکار یک منطقه وسیع و بقای آنها متکی به تراکم گونه های شکار کوچکتر است. از دست دادن زیستگاه از طریق انسداد انسانی و جنگل زدایی به این معنی است که جمعیت بسیاری از گونه های طعمه بسیار کاهش یافته است. همانطور که هر منطقه تهدید منحصر به فرد خود را برای بقای گربه های بزرگ نشان می دهد، راه حل هایی که WCS به ارمغان می آورد، باید متناسب با چالش ها باشد. WCS در حال کار بر روی یک منطقه ترکیبی از بیش از 400،000 کیلومتر مربع زیستگاه متعهد به حفاظت بیش از 5000 گربه بزرگ است. این سازمان از زمان دهه 1980 (تحت هدایت دکتر جورج شالر) یکی از مقامات برتر حیوان بوده است و در سال 1999 مسئول جمع آوری متخصصان محلی در سراسر دامنه وسیع حیوانات برای ایجاد یک پایگاه ساختاری مشترک برای آن حفاظت. روش هایی که توسط WCS مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: کار با مرتعان محلی برای توسعه مدیریت دامداری پایدار
همکاری با دولت ها برای اجرای قوانین حفاظت از حیات • آموزش جوامع محلی بر جایگزین های اقتصادی چوب ورود به سیستم • نظارت بر جمعیت های حیات وحش و تجزیه و تحلیل داده ها • کنترل دسترسی به منابع طبیعی در مناطق زیست محیطی آسیب پذیر • آموزش جوامع محلی برای کاهش درگیری های گربه انسان / بزرگ • استفاده از داده ها جامعه مدنی، برنامه های منطقه ای و ملی را ادامه می دهد. این کار ادامه دارد. چارچوب اصلی که توسط WCS ایجاد شده است امروزه در حال حاضر باقی مانده است و این سازمان با استفاده از یک گروه از زیست شناسان در مناطق مختلف به منظور جلوگیری از هر گونه تهدید جدید برای زیستگاه حیاتی است. WCS به حفظ وحش و حیات وحش و از طریق برنامه های آموزشی و حفاظت خود ادامه می دهد تا مردم جهان را به احترام، ارزش و محافظت از طبیعت الهام بخشند. ماریسا الیس برون یک نویسنده طبیعت آزاد است که علاقه خاصی به جگوار دارد. تماشا کردن. مریسا در مورد موضوعش علاقه مند است، برنامه های سفر تعطیلات جگوار که توسط Naturetrek برگزار می شود، را انتخاب می کند، که مشاهدات فراموش نشدنی او را از طیف وسیعی از حیات وحش در بعضی از مناطق دیدنی و جذاب جهان به ارمغان آورده است.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به killelricss است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات